Badanie NLS oberon

OBERON – Nowoczesna diagnostyka bioinformacyjna XXI wieku

Urządzenie OBERON to opracowanie korporacji komputerowej HGY Ltd., J&J wykonane przez naukowców europejskich, amerykańskich i rosyjskich jest to unikalna aparatura diagnostyczna umożliwiająca lekarzowi uzyskanie pełnej informacji o zdrowiu oraz wykrycie pierwszych objawów chorób zanim te będą możliwe do stwierdzenia w badaniach takich jak USG, TRG czy tomografia komputerowa, które uwidaczniają dopiero już ukształtowaną zmianę.

Prof. Sedlak, twórca pojęcia „bioplazma” twierdzi, że „Plazma reaguje jako całość, generuje przy tym własne częstotliwości, stanowi to jej elektromagnetyczną charakterystykę w dodatku rezonansową dla niej. Prócz tego może być ośrodkiem przenoszącym każde zaburzenie energetyczne jakiegokolwiek rodzaju (chemiczne, termiczne, grawitacyjne, magnetyczne, elektryczne, mechaniczne, akustyczne) przetwarzając je na impuls elektromagnetyczny.”

Badanie urządzeniem OBERON
System nieliniowej diagnostyki NLS to najbardziej postępowa technologia medyczna, unikalna aparatura diagnostyczna oparta na analizie widmowej wirowych pól magnetycznych żywych organizmów. Prace teoretyczne i eksperymentalne rozpoczęte były w końcu XIX w. przez geniusza elektroniki Tesla. Naukowcy z Instytutu Psychofizyki Stosowanej (IPS) w Mińsku wspólnie z naukowcami niemieckimi i amerykańskimi opracowali aparat OBERON będący niskoczęstotliwościowym generatorem kwantowym w którym ocena stanu zdrowia przeprowadzana jest bezpośrednio przez rezonansowe wzmocnienie promieniowania badanego organu i pobór wskaźników metodą bezkontaktową z wykorzystaniem czynników przerzutnikowych. Z fizycznego punktu widzenia aparat stanowi system oscylatorów elektronicznych rezonujacych na długości fali promieniowania elektromagnetycznego którego energia jest adekwatna do energii rozpadu dominujących związków podtrzymujących organizację strukturalną badanego organizmu.

Prof. Sedlak zauważa, że „wymiana informacji pomiędzy systemami odbywa się poprzez kwanty promieniowania elektromagnetycznego”.

Upraszczając Oberon mierzy te słabe impulsy elektromagnetyczne, dane te przekazywane są do komputera, który w programie analizującym porównuje je z wzorcami (ok. 10. tyś) – porównujemy czy np. komórka wątroby drga tak jak komórka zdrowa czy chora np. w stanie zapalnym, marska, z pasożytem, z nowotworem itp.

Wiarygodność badań OBERONEM wg producenta w zależności od typu aparatu i doświadczenia lekarza wynosi od 30-94% (dla struktur genetycznych), 55-90% (dla patogenów, wirusów, bakterii czy histologii_ do 65-90% (dla organów). Czy to dużo czy mało? Biorąc pod uwagę, że nie ma metod diagnostycznych w 100% wiarygodnych (odsyłam do innego mojego artykułu) a badanie daje nam możliwość poznania choroby w bardzo wczesnej jej formie gdy mamy duże szansę by ją skutecznie wyleczyć – to jest to wiedza bezcenna. Wszystkie badania obrazowe typu USG czy RTG wykrywają chorobę gdy ta jest już uchwytna na kliszy, odpowiednio duża, innymi słowy zaawansowana. OBERON wykrywa zmiany które toczą się na poziomie komórkowym, nie zajmując jeszcze narządu. Te wczesne zmiany mamy szansę wyleczyć nie dopuszczając do rozwinięcia się pełnoobjawowego schorzenia.

Badanie urządzeniem OBERON
OBERON jest doskonałym przyrządem do diagnostyki profilaktycznej. Badając swój organizm raz na rok, tak jak robimy przegląd techniczny samochodu, mamy szansę „wyłapać” swoje słabe punkty i zastosować działania zapobiegawcze by nie przekształciły się one w pełnoobjawową chorobę – leczenie będzie wtedy trudniejsze, droższe, i nie zawsze skuteczne. Pamiętajmy, że wiele chorób jak cukrzyca, miażdżyca czy wreszcie rak rozwija się latami – mamy wiele czasu by nie dopuście do ich rozwoju, ale trzeba mieć świadomość zagrożenia.

Poddając się badaniu OBERONEM kieruj się doświadczeniem LEKARZA!!!, jakością sprzętu, czasem jaki Ci poświęci lekarz – nie da się dokładnie zbadać pacjenta w ciągu 15 min za 40 zł. Pamiętaj, że OBERON to tylko maszyna, im więcej lekarz poświęci Ci czasu na zebranie Twoich skarg tym dokładniej ustawi program badania biorąc pod uwagę Twoje dolegliwości.

Najważniejsze cechy badania OBERONEM:

  • BEZPIECZEŃSTWO – metoda jest bezkonkurencyjna pod względem bezpieczeństwa i wygody dla pacjenta, nie powoduje napromieniowania organizmu, jest całkowicie bezbolesna i znakomicie tolerowana nawet przez małe dzieci.
  • OSZCZĘDNOŚĆ CZASU I PIENIĘDZY – uwolnimy Państwa od uciążliwych wielokrotnych wizyt u kolejnych lekarzy specjalistów. Trwające ok. 1 godz. badanie przeprowadza dyplomowany lekarz z certyfikatem. Po badaniu otrzymacie Państwo pełne i dokładne informacje o stanie zdrowia całego organizmu.
  • DOKŁADNĄ OCENĘ STANU ZDROWIA NARZĄDÓW: mózgu, serca, płuc, żołądka, jelit, trzustki, wątroby, tarczycy, narządów płciowych, sutków, prostaty itd.
  • ROZPOZNANIE DYSBAKTERIOZY JELITOWEJ, PASOŻYTÓW I LAMBLII będących przyczyną wielu dolegliwości a bardzo rzadko wykrywanych metodami analitycznymi.
  • MOŻLIWOŚĆ STWIERDZENIA SKŁONNOŚCI DO CUKRZYCY, MIAŻDŻYCY CZY RAKA – wczesne wykrycie tych chorób to szansa wyzdrowienia!
  • INDYWIDUALNY KOMPUTEROWY DOBÓR NAJSKUTECZNIEJSZYCH LEKÓW – lek który pomaga jednej osobie może szkodzić Tobie. Komputerowo dobierzemy najlepszy dla Ciebie preparat leczniczy.
  • USTALENIE INDYWIDUALNEGO, CAŁOŚCIOWEGO PROGRAMU ODZYSKANIA ZDROWIA – powiemy Ci jak przeprowadzić oczyszczanie organizmu, leczenie, ustalimy dietę, zalecimy najkorzystniejsze naturalne preparaty ziołowe.