Masaże relaksacyjne

Masaż gorącą czekoladą – Masaż wykonywany na bazie ciepłej czekolady, działa odprężająco oraz regenerująco na nasze ciało. Poprawia on krążenie krwi, koloryt oraz jędrność skóry. Czekolada jest źródłem przeciwutleniaczy, co wiąże się z jej korzystnym działaniem na usuwanie wolnych rodników co jest związane z zapobieganiem przedwczesnemu starzeniu.

Masaż miodem – Abhisek – Zabieg wykonywany ciepłym, naturalnym miodem. Poprzez jego lepkość dochodzi do rozluźniania napiętych mięśni oraz odblokowania porów skory, dzięki czemu stanie się ona odżywiona. Masaż wspomaga krążenie krwi z czym wiąże się redukcja cellulitu oraz toksyn znajdujących się w naszym organizmie. Piękny zapach miodu działa kojąco na nasze zmysły i wprowadza w stan głębokiego relaksu.

Masaż Acai Refirm – Zabieg polega na peelingu całego ciała, który poprzez zawartość składników takich jak ekstrakt z jagód acai wpływa na oczyszczenie oraz ujędrnianie i uelastycznienie skóry. Następnie wykonywany jest masaż klasyczny na bazie specjalistycznego masła, który ma działanie rozluźniające oraz regenerujące dla naszych mięśni oraz skóry. Na koniec nakładana jest maska do ciała, której zadaniem jest redukcja cellulitu oraz przedwczesnego starzenia się.

Masaż gorącymi kamieniami bazaltowymi – Masaż zbawienny dla zmęczonego i zestresowanego ciała oraz umysłu, ma działanie relaksujące oraz regenerujące. Ciepło emitowane z kamieni oraz powolne ruchy nimi pozwalają na rozluźnienie napiętych mięśni. Masaż poprawia pracę układu krwionośnego oraz łagodzi objawy stresu.