RF Bella Therma

RF Bella Therma

  • Mezoterapia bezigłowa
  • Therma Lipoliza ciała
  • Therma Lifting Twarzy

 

Bella II Therma wykorzystuję technologię RF (radio frequency – częstotliwość radiową) do kompleksowej pielęgnacji skóry. Urządzenie wykonuje szeroką gamę zabiegów z dziedziny medycyny estetycznej, SPA & Wellness oraz kosmetyki profesjonalnej.

Zabieg wykonywany przy współudziale fal radiowych (RF) przynosi następujące efekty:
– ujędrnia skórę;
– likwiduje cellulit;
– daje efekt liftingu – bez interwencji skalpela;
– pielęgnuje skórę głowy i wpływa na polepszenie kondycji włosów.

Podczas zabiegu kolagen w skórze zostaje podgrzany. Fale radiowe doprowadzają do odnowy włókien kolagenowych, dzięki czemu dochodzi do całkowitej odnowy skóry, która staje się bardziej napięta.
Procedura wykorzystująca fale radiowe może być stosowana do każdego typu skóry i nie jest działaniem doraźnym. Fale radiowe pobudzają naturalne mechanizmy organizmu, w rezultacie, których następuje całkowita przebudowa struktury skóry. W związku z powyższym, dochodzi do trwałego odmłodzenia oraz poprawy szeroko rozumianej kondycji skóry. Podczas zabiegu zaobserwować można dwuetapowe odmłodzenie skóry. Na początku na skutek podgrzewania włókien kolagenowych dochodzi do ich skrócenia i odnowienia ich struktury. W rezultacie takiego działania poprawia się napięcie skóry i jej elastyczność. Następnie pobudzane są fibroplasty odpowiedzialne za produkcję nowych włókien. Dzięki temu dochodzi do całkowitej przebudowy struktury skóry.

Urządzenie Bella II Therma oddziałuje na skórę poprzez „głębokie ciepło”. Podczas zabiegu podnoszona jest temperatura powierzchni skóry oraz jej warstwy właściwej o 5 – 7oC.
Podczas zabiegu dochodzi do regeneracji włókien kolagenowych, co prowadzi do likwidacji zwiotczeń skóry. Ponadto, pod wpływem temperatury rozpuszczana jest tkanka tłuszczowa oraz uzdrowione są funkcje organizmu. Dodatkowym atutem zabiegu jest poprawa krążenie krwi i limfy, a tym samym następuje dogłębne oczyszczenie z toksyn całego organizmu.

Zabieg Bella II Therma, który wykorzystuje działanie RF już po pierwszej sesji poprawia strukturę skóry. Natomiast na ostateczne efekty trzeba czekać około 6 miesięcy, gdyż tyle trwa odbudowa nowego kolagenu i to właśnie wtedy można zauważyć spektakularne efekty procedury. RF posiada bardzo szerokie zastosowanie, gdyż działając na skórę oddziałuje na układ limfatyczny, krwionośny oraz tkankę tłuszczową. Z reguły zalecane jest wykonanie ok. 4 – 6 sesji, tak aby efekty były zauważalne i trwałe.