Referencje

Wioleta Kłoniecka

Wioleta Kłoniecka

Członek Zarządu, Grupa Protea

Bardzo pozytywna energia, pokłady wiedzy i dążenie do perfekcji. Współpraca z Małgosią to gwarancja sukcesu w branży kosmetologicznej i rozwoju osobistym. Miło mi bardzo dzielić się pasją, którą z łatwością przekazuje innym.

Marcin Łyjak

Marcin Łyjak

Prezes zarządu komplementariusza, BIOTEC LASERS POLSKA Sp. z o.o.

Małgorzata Daniel jest dla naszej firmy – oraz dla mnie osobiście – uosobieniem następujących cech: pracowitość, profesjonalizm, wizja (tworzenie i wdrażanie), umiejętność skutecznego działania w środowisku ograniczonego budżetu oraz presji czasu, determinacja, znakomite umiejętności społeczne, wiara w powodzenie przedsięwzięć, troska o słabych i potrzebujących.

Paweł Jarząbek

Paweł Jarząbek

(…) gdybym miał w reklamówce 2 miliony dolarów i musiałbym dać ją przechować znajomemu, to Gosia byłaby jedną z tych osób. Są ludzie, którym po prostu ufasz i nie musisz się zastanawiać dlaczego (?), tak po prostu jest. Jest Spójna w 100% dotyczy to nie tylko życia osobistego i biznesu w branży BEAUTY, czy też jako Trener Structogramu. Od niej usłyszysz nie to, co chciałoby się usłyszeć, a to, CO POWINIENEŚ USŁYSZEĆ. 

Ilona Kurczaba

Ilona Kurczaba

Naczelna pisma branżowego LNE

Z Małgosią Daniel mam przyjemność współpracować od kilku lat, głównie w ramach prestiżowego projektu edukacyjnego Collegium Cosmeticum, a także w ramach promowania metody Structogram w Polsce. Polecam ją jako 100% profesjonalistkę, osobę świetnie zorganizowaną, ambitną, konkretną, a przede wszystkim chętną do dzielenia się swoją pasją i doświadczeniem. 

Maria Janowska

Maria Janowska

Dyrektor Centrum Pomocy Dziecku i Poradnictwa Rodzinnego

(…) Małgosia to także wspaniały Przyjaciel wszystkich potrzebujących. Jest znana ze swej działalności charytatywnej. Szlachetna paczka, wspieranie dzieci, placówek opiekuńczo – wychowawczych, organizacji pozarządowych w ich działalności, to tylko nieliczne przykłady jej ogromnego, wrażliwego serca. To wielki zaszczyt i przyjemność współpracować z Małgosią bo ten kontakt z Nią uwrażliwia i ubogaca.

Zbigniew Szymański

Zbigniew Szymański

Prokurent Vadain International Sp. z o.o.

Małgorzata Daniel to bizneswoman, taka Helena Rubinstein naszych czasów. Świetny fachowiec w branży kosmetologii, dobry pedagog, coach. Znam ją około 10 lat, od tamtego czasu przeszła drogę od pomagania ludziom do uczenia innych, jak ludziom pomagać. Dotyczy to każdej dziedziny jej życia. Jako kosmetolog, propagator zdrowego stylu życia, neurocoach, trener Structogramu uczy innych, jak być lepszymi w tym, co robią. W naszych wspólnych projektach wiem, że mogę jej zaufać… i prosić o każda pomoc i radę. 

Barbara Pawlisz

Barbara Pawlisz

Gubernator Rotary International

Małgosia jest najlepsza wizytówką swojej firmy. Widać, że żyje zgodnie z zasadami, które gwarantują, zdrowie, urodę i szczęście. Warto je poznawać wraz z Nią. Do tego ta dobra energia, która sprawia, że wszystko dzieje się najlepiej jak może. Małgosia dzieli się swym profesjonalizmem i troską pięknie, jak to w Rotary. Po prostu jest darem dla świata i dla nas. 

Grażyna Zych

Grażyna Zych

Właścicielka Firmy Kosmoprof

Małgosię postrzegam jako osobę zaangażowaną i pracowitą. Jest osobą pomocną, chętnie dzieli się swoja wiedzą z innymi. W swojej pracy i życiu jest Autentyczna i spójna. To profesjonalista, ekspert kosmetologii, patrząca holistycznie na branżę Beauty. 

Katarzyna Chochołowska

Katarzyna Chochołowska

Instytut Urody i Zdrowia Pani Małgorzaty Daniel uzdrawia nie tylko ciało, ale i duszę. Wszystkie Panie znajdą tam prawdziwe ukojenie , ponieważ cały personel bardzo fachowo i profesjonalnie wykonuje swoją pracę i robi wszystko abyśmy czuły się bardzo komfortowo i wyjątkowo. Wszystkie zabiegi wykonywane są bardzo starannie i w higienicznych warunkach. Wchodząc do instytutu ma się wrażenie , że jest się jedyną , najważniejszą osobą. Bardzo polecam , można szybko poprawić swój wygląd za przyzwoitą cenę, a zarazem pozbyć się wielu kompleksów, które tak bardzo nam kobietom ciążą.

Małgorzata Znaniecka

Małgorzata Znaniecka

Kraus Ekonomistka

Instytut Urody i Zdrowia DAMA-MED mogę szczerze polecić. Korzystam z usług gabinetu już kilka lat i nigdy nie zawiodłam się. W pełni ufam Pani Małgosi, jeśli chodzi o dobór zabiegu i zawsze jestem bardzo zadowolona. W gabinecie panuje przesympatyczna atmosfera, pełen profesjonalizm, panie podchodzą do swojej pracy z sercem i zaangażowaniem. W gabinecie wprowadzane są nowości, innowacyjne zabiegi, a personel regularnie szkoli się. Serdecznie polecam!!!!! 

Sylwia Kobrzyńska

Sylwia Kobrzyńska

Instytut Urody i Zrowia Dama-Med poleciła mi znajoma, gdy zaczęły się moje problemy z włosami. Włosy wypadały mi strasznie i długo szukałam dobrego trychologa, który się zajmie tym problemem i znalazłam. Już po pierwszej wizycie w Instytucie, zauważyłam różnice nie tylko w poprawie kondycji moich włosów lecz także w samopoczuciu. Pani trycholog zaproponowała leczenie wewnętrzne czyli suplementacje a także zewnętrzne są to zabiegi na skórze głowy. Dzięki dobrze dobranej suplementacji i zabiegom mam o wiele mniej wypadajacych włosów i o wiele lepsze samopoczucie. Polecam Instytut wszystkim, którzy mają jakiekolwiek problemy z włosami. 

Grażyna Dejewska

Grażyna Dejewska

Chcę gorąco podziękować pani Małgosi i całemu zespołowi Instytutu za trud włożony w kształtowanie mojej sylwetki oraz szereg zabiegów poprawiających mój wygląd. 
Analiza składu ciała która mi wykonano uświadomiła mi, czego potrzebuje mój organizm, weszłam na suplementację, uzupełnianie braków w ilości minerałów, a program C9 to był strzał w dziesiątkę – zrzuciłam zbędne kilogramy. Moje samopoczucie znacznie się polepszyło, zaczęłam kontrolować moje posiłki, czyli co jem i ile jem, najważniejsze to uświadomienie mi, czego nie powinnam i nie mogę spożywać.
W Waszym instytucie wykonano mi szeroki wachlarz zabiegów medycyny estetycznej, które bardzo odmłodziły moją twarz, szyję i dekolt. Nie zawsze były one przyjemne, ale atmosfera, w jakiej je wykonywano, czyniła cuda i nawet dyskomfort szedł na dalsze tory, bo ważny był efekt końcowy.
Bardzo cenię sobie intymność i profesjonalizm – bo to dzisiaj rzadkość w proponowanych usługach wielu gabinetów.
Dla mnie ważne było, że w waszym gabinecie komplementarność usług kosmetologicznych jest bezproblemowa, że można wszelkie zabiegi uzupełniające się swobodnie zaplanować według możliwości klienta .

Edyta Słupczewska

Edyta Słupczewska

właścicielka Instytutu Dermalogica w Koszalinie

Dziekuje za wspaniałe szkolenie, za ogrom przekazanej wiedzy oraz niesamowity profesjonalizm pani Małgorzaty, który pozwoli jeszcze lepiej realizować nasze cele. Jedno z najlepszych szkoleń w jakich miałam możliwość uczestniczyć , polecam każdemu, kto pragnie piać się po szczeblach kariery, jak również dla osób, które pragną poznać samego siebie, aby wiedzieć jak do tej kariery dojść.

Ada Rudol

Ada Rudol

Najlepsze szkolenie, na jakim kiedykolwiek byłam, odzwierciedlenie structogramu w życiu jest niesamowite, fantastyczne możliwości dające poznać drugiego człowiek 😊 polecam każdemu, kto chce poznać lepiej siebie i osoby, z którymi ma styczność w życiu osobistym i zawodowym.

Bonawentura Urbańska

Bonawentura Urbańska

Serdecznie polecam zabiegi w gabinecie Instytutu urody i Zdrowia DAMA-MED. Od dwóch miesięcy korzystam z zabiegów karboksyterapii skóry głowy u p.Małgosi. Już widzę znaczną poprawę włosów. Spotkałam się tutaj z ogromnym profesjonalizmem i fachową, rzetelną wiedzą. Również suplementy dobrane przez p.Małgosię są trafione w punkt. 

Panuje tu bardzo miła atmosfera, która sprawia, że się chce tu wracać. Zdecydowanie polecam gabinet p.Małgosi osobom, które szukają fachowej pomocy. 

Dziękuję bardzo!