Nasz zespół

Damamed_zespolZ NAMI CZAS PŁYNIE PIĘKNIEJ

Zaufaj nam a my zadbamy o Twoją

URODĘ, ZDROWIE i BEZPIECZEŃSTWO

 

 

 

 


 

 

 

 

asia_kerber_damamed

ASIA KERBER – Jestem absolwentką Bydgoskiej Szkoły Wyższej, gdzie ukończyłam studia I stopnia – kierunek kosmetologia. Obecnie jestem w trakcie studiów magisterskich. W Instytucie Urody i Zdrowia DAMA zajmuję się obsługą klienta z zakresu pielęgnacji twarzy i ciała. Wolny czasem spędzam aktywnie: biegam, jeżdżę na rolkach i pływam. Każdą wolną chwilę poświęcam rodzinie i znajomym. Jestem osobą kontaktową, otwartą do ludzi, bardzo lubię swoją pracę dlatego zamierzam się dalej szkolić i poszerzać swoją wiedzę. Certyfikaty i szkolenia: Zabiegi pielęgnacyjne: Wizaż, Afrodyta, Diego dalla palma, Environ, IPL, Fale radiowe, Body Health, Kriolipoliza, Elektrostymulacja,Body Wrapping, masaż Udvartana.

 

makgorzat_kosik_damamed

MAŁGORZATA KOSIK
Jestem licencjonowanym kosmetologiem, ukończyłam studia w 2011r. W Instytucie Urody i Zdrowia Dama-Med pracuje od 2013r. Specjalizuję się w zabiegach manicure, pedicure, pielęgnacyjnych i odmładzających twarzy, szyi i dekoltu oraz przeciwtrądzikowych i depigmentujących, w zabiegach dla skóry naczyniowej i z trądzikiem różowatym a także modelowania, ujędrniania sylwetki i redukcji cellulitu oraz masaży ajurvedyjskich. Moją pasją jest wykonywanie makijaży okolicznościowych, ślubnych i fotograficznych. Swój zawód wykonuję z prawdziwą pasją i zaangażowaniem ciągle poszerzając swoją wiedzę i umiejętności. Na co dzień jestem osoba zawsze uśmiechniętą i pełną optymizmu a w wolnych chwilach lubię spędzać czas z rodziną.

 

 

aleksandra_likasik_damamed

ALEKSANDRA ŁUKASIK
W Instytucie Urody i Zdrowia DAMA- MED pracuję ponad 10 lat. Charakteryzują mnie zdolności komunikacyjne, uśmiech oraz miłe usposobienie. Najczęściej to mój głoś słyszą klienci po drugiej stronie słuchawki dzwoniąc, aby umówić się na zabiegi. Jestem często pierwszą osobą, z którą odwiedzający mają kontakt po wejściu do salonu. Bardzo chętnie odpowiadam na pytania gości, dotyczące firmy, jej produktów lub usług, które świadczy. Staram się, aby każda osoba, która pojawiła się w DAMA- MED czuła się wyjątkowo i komfortowo.

agnieszka_klimek_damamed

AGNIESZKA KLIMEK
W Instytucie Urody i Zdrowia Dama-Med pracuję od 2007 roku. W tym czasie ukończyłam dwuletnie studium kosmetyczne (2008 rok) zdobywając tytuł technika usług kosmetycznych, oraz studia licencjackie w 2012 roku. Praca w Instytucie otwiera mi bardzo dużo możliwości. Zabiegi, które wykonuję w gabinecie to przede wszystkim zabiegi z zakresu pielęgnacji twarzy, ciała oraz dłoni i stóp. To, co robię to moja pasja. Jestem osobą ciepłą, zawsze uśmiechniętą i służącą pomocą innym. Prywatnie jestem szczęśliwą mamą i żoną, która swój wolny czas lubi spędzać z rodziną lub gotując.

 

LAURA DANIEL