Wypełnianie zmarszczek

34dbd3_f78de8775643420d1ff25b41ad2c7e22Szeroka gama wypełniaczy amalian pozwala usunąć różnej głębokości zmarszczki, uwydatnić usta, przywrócić twarzy młodzieńczy kontur. Wyróżniliśmy ponad 10 okolic na twarzy, które można poprawić zabiegiem z użyciem wypełniaczy amalian.

Efekty utrzymują się od 6 do 18 miesięcy zależnie od preparatu i głębokości podania.
Duża różnorodność produktów marki amalian pozwala doskonale dopasować preparat do potrzeb nawet najbardziej wymagających pacjentów. Produkty linii amalian skutecznie wspomagają każdy rodzaj kuracji, umożliwiając nie tylko rewitalizację skóry – amalian balance, ale także doskonale sprawdzając się w korekcji wszelkiego rodzaju zmarszczek, fałd oraz bruzd – amalian LT.

Preparaty doskonale służą również do specjalistycznych zabiegów wolumetrii twarzy, nadając pełniejszy jej kształt powodując jednocześnie długotrwały efekt (nawet do 18 miesięcy) odmłodzenia skóry, przy wykorzystaniu minimalnej ilości materiału – amalian expert III volume.

 

Kwas hialuronowy

Głównym zadaniem kwasu hialuronowego jest wiązanie wody w naskórku. Dzięki jego obecności możemy się cieszyć odpowiednio nawilżoną, jędrną i gładką skórą. Z upływem lat kwasu hialuronowego ubywa, a skóra traci swoją sprężystość.

Zabiegi z zastosowaniem kwasu hialuronowego polegają na dostarczeniu substancji do skóry w takiej ilości, która pozwoli na przywrócenie jej elastyczności. Efekty zabiegu są od razu widoczne, a cera staje się gładka, nawilżona i pozbawiona zmarszczek.

Zabiegi polegające na redukcji zmarszczek są realizowane za pomocą specjalnego preparatu syntetycznego, który nie stwarza wysokiego ryzyka wystąpienia uczulenia.

W środowisku lekarzy kwas hialuronowy uważa się za bezpieczniejszy od botoksu, który wykorzystuje się częściej w przypadku wypełniania zmarszczek dynamicznych. Kwasem hialuronowym uzupełnia się zaś głównie zmarszczki statyczne.

 

Przeciwwskazania:
• ciąża i karminie piersią
• alergia na kwas hialuronowy, lignocainę,
• ostre reakcje alergiczne
• choroby autoimmunologiczne,
• infekcja i stan zapalny w miejscu planowanego podania.