Lipoliza iniekcyjna

Lipoliza iniekcyjna to bezinwazyjna, nieoperacyjna, metoda usuwania tłuszczu z określonych partii ciała. W pierwotnym założeniu zabieg miał być alternatywą dla liposukcji i być stosowany w celu modelowania sylwetki. Lipoliza iniekcyjna polega na wstrzyknięciu pod skórę specjalnego preparatu, w skład którego wchodzi m.in. fosfatydylocholina. Sam preparat jest znany w medycynie estetycznej od dawna. Stosowany jest do ochrony wątroby oraz do redukcji tłuszczu we krwi.

Preparat skutecznie rozbija tłuszcz w komórkach, który następnie usuwany jest przez nasz organizm. Zabieg koryguje niedoskonałości naszej sylwetki oraz wpływa pozytywnie na nasze samopoczucie.

Zabieg lipolizy iniekcyjnej trwa od 20 do 50 minut. Lipoliza iniekcyjna gwarantuje szybki powrót do pełnej aktywności, jednakże zalecamy ograniczenie spożycia tłuszczów, aby nie obciążać zbytnio wątroby. Po lipolizie można stracić nawet 10 cm w obwodzie, jednak na ogół w miejscu, gdzie został zaaplikowany preparat, traci się od 2 do 4 cm.

Skontaktuj się z nami, by dowiedzieć się więcej!