Wizaż i makijaż


billionphotos-1624288Oprawa oczu Brwi i rzęsy

Brwi i rzęsy to bardzo ważne elementy naszego wizerunku. Dobrze wyregulowane brwi i właściwe podkreślone rzęsy poprawiają wygląd całej twarzy, nie tylko „otwierają” oko, ale również sprawiają, że makijaż staje się bardziej atrakcyjny.


Przedłużanie i zagęszczanie rzęs

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wielu kobiet, oferujemy profesjonalne przedłużanie rzęs metodą 1:1 firmy SECRET LASHES. Teraz marzenie o pięknych, długich i gęstych rzęsach jest w zasięgu Twojej ręki. Jeśli chcesz wyglądać wyjątkowo pięknie proponujemy wygodne i szybkie rozwiązanie! Już nie musisz nakładać grubej warstwy tuszu! Wystarczą 2h, a Twoje spojrzenie zmieni się zniewalająco. Efekt po zabiegu to gwarancja zachwycającego i naturalnego wyglądu. Dla kobiet ceniących ekstrawagancję, polecamy kolorową oraz brokatową stylizację rzęs.


Henna na brwi

Kolor brwi można poprawić co dwa tygodnie. Wykonujemy hennę zarówno żelową jak i proszkową w kolorach: czarny, ciemny brąz, jasny brąz, grafit, granat.


Henna na rzęsy

Rzęsy nie wymagają tak częstego farbowania jak brwi, wystarczy jeśli poddasz się temu zabiegowi raz w miesiącu.


Regulacja brwi

Kształt brwi jest bardzo ważny dla wyrazu twarzy. Nie powinno się ingerować zbyt mocno w ich naturalny zarys. Dobrze dobrany kształt brwi poprawi w znacznym stopniu wygląd twarzy, sprawi że spojrzenie stanie się bardziej wyraziste.