Makijaż permanentny

Makijaż permanentny potrafi wydobyć naturalne piękno i podnosi atrakcyjność kobiety. Permanentne upiększanie twarzy jest sztuką trudną, wymagającą znajomości zasad harmonii, wizażu, analizy kolorystycznej, zdolności plastycznych i wrażliwości. Dlatego tez wymaga od linergistki ciągłego pogłębiania wiedzy na temat sztuki upiększania, podnoszenia kwalifikacji i poszukiwania nowych technik stylizacji.

 

Wykonujemy :

  • Stylizacja permanentna brwi;
  • Stylizacja permanentna oka;
  • Stylizacja permanentna ust.

Makijaż permanentny może być terapią na dobre samopoczucie. Niezależnie od wieku każda z pań ma lepsze lub gorsze chwile, w takich momentach nie poddajemy się nieodwracalnym zabiegom, ale możemy poprzez lekką korektę stylizacji oczu i ust poprawić sobie nastrój. Taki stan jest wystarczającą motywacją, aby poddać się zabiegom permanentnego upiększania. Kiedy mamy 20 lat wszystko wokół wydaje się piękne i doskonałe, ale niestety rzeczywisty świat wygląda inaczej. Niekiedy wystarczy mała kłótnia z ukochanym chłopakiem a grunt usuwa się nam spod nóg.


W takim momencie dyskretne poprawienie urody odwraca naszą uwagę od codziennych trosk. Kiedy jesteśmy piękniejsze to nasze samopoczucie jest lepsze i wiek nie gra roli. Średnie i starsze pokolenie pań korzystające z zabiegów permanentnych rzadziej korzysta z zabiegów chirurgii plastycznej, co nie znaczy, że chirurgia plastyczna w połączeniu z makijażem permanentnym wypada doskonale. W każdym wieku wystarczy przyjrzeć się sobie dokładnie i denerwujące nas szczegóły skorygować w dowolny wybrany przez nas sposób.


Makijaż permanentny wykonuje mgr Małgorzata Daniel –

kosmetolog i specjalista promocji zdrowia. Długoletnie doświadczenie w stylizacji postaci, makijażu, analizie kolorystycznej i makijaży permanentnych pozwala na wykonywanie perfekcyjnych makijaży permanentnych, co skutkuje gronem wiernych klientek.

Kwalifikacje naszego specjalisty potwierdza również udział w licznych warsztatach i szkoleniach z dziedziny kosmetologii, w tym między innymi:

  • makijaż permanentny i tatuaż ciała – Bek i Bek, Warszawa 1999 r.;
  • szkolenie z zakresu makijażu trwałego – Centrum Makijażu Permanentnego Bożeny Bartkowiak, Wrocław 2000 r.;
  • szkolenia i konferencje z zakresu makijażu trwałego – Warszawa, Kraków, Wrocław.