BEMER 3000

Terapia Anty-Cellulitowa, odchudzająca ,regenerująca

Terapia BEMER® jest najbardziej efektywną i najlepiej przebadaną formą terapii fizykalnej jaką obecnie dysponuje współczesna medycyna i kosmetologia. Wpływa pozytywnie na procesy, które są fundamentalne zarówno dla utrzymania zdrowia (profilaktyka) jak dla leczenia i wspomagania leczenia.

 

Terapia BEMER® to między innymi:
– Najwyższa znana skuteczność oddziaływania na mikrokrążenie krwi, które jest podstawą zdrowia.
– Najlepiej przebadane mechanizmy działania w medycynie fizykalnej.
– Poprawa samopoczucia i stanu zdrowia u ponad 80% osób w ciągu zaledwie 6 tygodni.
– Całkowite bezpieczeństwo i brak skutków ubocznych.
– Niespotykana uniwersalność, skuteczność niezależnie od rodzaju dolegliwości (orientacja na przyczyny schorzeń, nie na objawy).
– 5 światowych patentów.
– Ponad milion użytkowników w 45 krajach.

 

Mikrokrążenie krwi podstawą zdrowia

Niezakłócony przepływ krwi, szczególnie przez obszar mikrokrążenia warunkuje utrzymanie zdrowia oraz leczenie praktycznie każdej choroby. Każda spośród ponad 40 tysięcy opisanych jednostek chorobowych zależy od przepływu krwi przez obszar najmniejszych naczyń krwionośnych.

Właściwe krążenie krwi, szczególnie w obszarze mikroskopijnych naczyń włosowatych to jedna z kluczowych spraw decydujących o zdrowiu. Ten obszar układu krążenia jest największym i najważniejszym obszarem krwiobiegu. To tutaj odbywają się procesy transportu tlenu i substancji odżywczych do komórek oraz rozpoczyna się wydalanie toksyn.

 

Czy łatwo jest zaburzyć mikrokrążenie krwi?

W zachodniej cywilizacji bardzo ciężko jest znaleźć osoby, które miałyby w 100% sprawne mikrokrążenie krwi. Praktycznie każdy czynnik negatywny dla zdrowia (stres, siedzący tryb życia, niewłaściwe odżywianie, palenie tytoniu i wiele, wiele innych) skutkuje zaburzeniami mikrokrążenia.

Konsekwencje zaburzonego mikrokrążenia. Ograniczone choć w niewielkim stopniu mikrokrążenie prowadzi do przyspieszonego starzeniem się komórek i jest jedną z pierwotnych przyczyn większości dolegliwości. Po prostu powoduje to pogoszenie transportu tlenu i substancji odżywczych do komórek oraz gorsze odprowadzanie toksyn i odpadów przemiany materii. To z kolei prowadzi do zaburzeń pracy komórek.

 

Terapia BEMER® to najskuteczniejsza znana metoda poprawy mikrokrążenia

Badania nad terapią BEMER® doprowadziły do rewelacyjnych wyników jeśli chodzi o regulację, przywrócenie i normalizację krążenia krwi w najmniejszych naczyniach krwionośnych. Rdzeniem technologii BEMER® jest struktura sygnału, który efektywnie stymuluje mikrokrążenie. Co za tym idzie, wspiera jeden z najważniejszych mechanizmów jeśli chodzi o prewencję, leczenie i regenerację organizmu.

 

Dlatego BEMER®:
– Daje pozytywne efekty niezależnie od rodzaju dolegliwości
– Jest niezwykle skuteczną metodą profilaktyki
– Zwiększa efektywność wszelkich innych praktyk prowadzących do poprawy lub utrzymania stanu zdrowia.