Zabiegi dla ciała

billionphotos-2285135 (1)Peptydowy Peeling Biomimetyczny DermaQuest
Peeling o działaniu liftingujacym dla skóry dojrzałej

Czytaj dalej ->

 

Body wrapping – pobudzenia krążenia krwi i limfy.

Zabieg polegający na owinięciu ciała folią na które wcześniej nałożono preparatem wyszczuplająco-ujedrniajacy. Podczas zabiegu owijamy folią całe ciało, albo tylko poszczególne jego elementy np. brzuch i uda. Najczęściej zawijane miejsca to uda, pośladki, brzuch, a także biust – w celu ujędrnienia.

Czytaj dalej ->

 

AroshaTerapia antycelulite, wyszczuplająca, ujędrniająca bandażami z substancjami biologicznie czynnymi

Zabieg Arosha dzięki specjalistycznej formule, jest to doskonałą i skuteczną broń w walce zniedoskonałościami ciała. Kosmetyki Arosha tworzą skuteczne zabiegi o właściwościach redukujących cellulit, modelujących, ujędrniających, nawilżających ciało oraz walczących zoznakami starzenia się skóry. AROSHA jest jedyną światową marką mającą w swej ofercie tak szeroką gamę produktów, składającej się z różnego rodzaju preparatów oraz dwóch linii bandaży – przeznaczonych do zabiegów na ciało.

Czytaj dalej ->

 

BEMER 3000 – Terapia Anty-Cellulitowa, odchudzajaca ,regenerujaca

Terapia BEMER® jest najbardziej efektywną i najlepiej przebadaną formą terapii fizykalnej jaką obecnie dysponuje współczesna medycyna ikosmetologia. Wpływa pozytywnie na procesy, które są fundamentalne zarówno dla utrzymania zdrowia (profilaktyka) jak dla leczenia i wspomagania leczenia.

Czytaj dalej ->

 

Presoterapia – drenaż limfatyczny
Zabieg usuwanie obrzęków, celulitu oraz wyszczupla. Presoterapia jest metodą stosowaną w leczeniu układów limfatycznego i krążenia, wykorzystywana w medycynie estetycznej, fizjoterapii i kosmetyce.

Czytaj dalej ->

 

Kriolipoliza – lokalne modelowanie sylwetki

Modelowanie sylwetki poprzez zamrażanie komórek tłuszczowych do temp -5. Zabieg polegająca na chłodzeniu tkanek tłuszczowych w celu spowodowania ich rozpadu (lipolizy).

Czytaj dalej ->

 

Mesotherm – Zabieg odnowy skóry, usuwa rozstępy i cellulit

MesoTherm to niezwykle nowoczesna i zaawansowana technologicznie metoda odnowy skóry. Dzięki niej skóra jest odmładzana i regenerowana, a jej kondycja ulega znacznej poprawie. Istotą ekskluzywnej metody MesoTherm jest radiofrekwencja igłowa – łącząca mechaniczne mikro nakłuwanie oraz diatermię. Według przeprowadzonych badań takie połączenie stanowi obecnie najskuteczniejszą terapię regeneracyjną, dzięki której odnowić można wszystkie rodzaje skóry, a szczególnie te wymagające wyjątkowej pielęgnacji.

Czytaj dalej ->